Nechte se unést stěnami vašich prostorů ve svém obydlí

Posted on 21/06/2018 3:14pm

Jste znudění už tupě koukat do všedních zdí? Otrávila vás bílá barva, jaká vám odebírá radost z každého dne? Přemýšlíte o tom jak toto nahradit? Jsou zde možností, které vás možná ani nenapadly.


domu
Author: Sanitec KOŁO
Source: Sanitec KOŁO


/


Jedním ze možnosti, jak ukončit tento stereotyp je užít 3d tapety na zeď. S těmito tapetami nejen rozzáříte váš pokoj, ale smíte ho například i opticky rozšířit či zmenšit. Nechte si vyrobit 3d tapety na zeď, na jakých smí být vaše vysněná místa a díky tomu budete mít možnost se každý den podívat do míst, kde by jste se jednoduše nedostali. Představte si, že si hovíte ve vašem pokojíčku a najednou jste uprostřed Londýna popřípadě ležíte na vysněné pláži a díváte se na zapadající sluce. 3d tapety na zeď jsou omezeny pouze vaší fantazii. Takže jestliže vám přijde, jež váš pokoj zeje pustotou a přejete si ho nějak vzkřísit, tyto tapety jsou to pravé pro to - kliknutím na čtení.
Pro méně odvážné je zde i jiná možnost, kterou jsou 3d obrazy na zeď. Jestliže nemáte k dispozici větší plochy smíme dosáhnout téměř stejného efektu s takovýmito obrazy. 3d obrazy na zeď smí být jednodílné nebo složené z více částí. Obrazy, skládající se z více dílu smí být buďto jedné velikosti či každý díl může být odlišných rozměrů. Velká variabilita velikostí, rozměrů a počtů takovýchto obrazů vám utvoří dílo, jaké vás při každém zastavení u něho uchvátí a pohladí na duši - -> Více 3d tapety na zeď.


Popustě uzdu své fantazii a nemějte strach z experimentu s vaším bytem. Buďte si jistí, jež nebudete litovat a vyjdete z všedního dne vašeho života s každým pohledem na obraz či tapetu, kterou si vyberete.

Tags: dom, tapety, stal, pokoji